אטרקציות

אנו מציעים מגוון אטרקציות לבחירה. ניתן לשלב את כולן או את חלקן, עם או בלי טיול ג'יפים:

גלישת חולותאטרקציה מהנה וייחודית ל"דרור במדבר". נחזור לילדות, נגלוש ונתגלגל במורד דיונת חול מרהיבה בטבע המדברי, ונתפנק עם תה צמחי מדבר בפינת רוגע נעימה.

סיור בעיר העתיקה שיבטה – טיול מודרך ברחובות העיר הנבטית המשוחזרת שיבטה. נטייל בסימטאות, נשמע על חיי הנבטים בדרך הבשמים העתיקה, נראה ונריח מור ולבונה ונגלה את סודות העיר.

נחל חווארים – סיור מודרך לאור ירח מלא לנחל חווארים נדרש להתאים את תאריך הטיול לליל ירח מלא.

חוויה בחולות הצבעוניים - הפעלה כיפית לילדים והזדמנויות צילום נהדרות להורים… מילוי חולות צבעוניים בבקבוקונים ופעילות איפור מן הטבע. מומלץ מאוד גם כפעילות בדרך לאילת!

סדנת קצב ותיפוף – לאחר שנקבל תוף או כלי הקשה אחר, נלמד מקצבים שונים, נרקוד ונשמח לצלילי מוזיקה שנפיק בעצמנו. חוויה סוחפת! פעילות של כשעה ורבע בטבע המדברי.

סדנת תיפוף

סדנת קצב ותיפוף בסיומו של יום כיף לנשות חינוך מקיבוץ כרמים

סדנת צפייה בכוכבים לאור הירח (ניתן לשילוב לפני או אחרי הטיול בנחל חווארים) – הפעילות היא כשעה וחצי בה תוכלו ללמוד בכיף מתחת לשמיים זרועי הכוכבים את ההסטוריה של האסטרונומיה, להכיר את הקבוצות בשמיים ולדעת את מיקומו של כוכב הצפון ואיך למצוא אותו, להבין איך כדור הארץ זז ואיך הקבוצות זזות. בנוסף תוכלו לצפות בטלסקופ על מכתשי הירח, כוכבי לכת, כוכבים כפולים, גלקסיות ערפיליות ועוד.

סדנת טלסקופ נייד ביום – בפעילות הזו נצפה בשמש עם טלסקופ שמש מיוחד ונראה את כתמי השמש ואת ההתפרצויות על השמש, כמו כן סקירה נרחבת על השמש.

השכרת מאהל לערב גיבוש – בחאן או בחוות בודדים. כולל שירותים, מטבחון, כיסאות ופינות זולה. מתאים לחברות ולקבוצות גדולות. מקום אידאלי לפעילות מגבשת כמו הקרנת מצגת, פעילות קריוקי וערבי גיבוש לחברות.

הקמת מאהל בדואי ללינת שטח - בחניון לילה לבחירתכם. כולל מחצלות ומזרנים. ניתן לשלב ארוחה בדואית לפי בקשה.

אירוח בדואי – קפה, תה ומשהו מתוק במאהל בדואי.

טיול גמלים – רכיבה בנוף מדברי  קסום. הרכיבה נעשית בזוגות, על גבי גמלים המצויידים באוכף. פעילות מהנה של כשעה. ניתן לעשות גם סבבים קצרים של כ-20 דקות.

קרא עוד על מגוון הפעילויות שאנו מציעים: טיולי ג'יפים בהתאמה אישית | גלישת חולותחילוצים | אירועים מיוחדים | ימי כיף לחברות | הדרכות נהיגת שטח | ליווי והובלת קבוצות | אוכל במדבר

 ליצירת-קשר